Müük Ridaelamu, La Havana, La Habana, Kuuba, Playa santa maria del mar

Müük - Cod. 42281

  • Tüpoloogia: Ridaelamu
  • Piirkond: 150 m²
  • Tubades: 5
  • Põrand: Terra con giardino p

Casa Cuba korterelamu Vista Mar- Havanna Playa de l'Estes, 900 meetri kaugusel Havanna ilusaimast rannast. 3 km kaugusel Guanabost ja 12 km kaugusel Havanna keskusest. Suurepärane maja suure privaatse aiaga.
Elamuüksused asuvad ca 70 majaga kompleksis, mille on ehitanud Itaalia firma, korteriühistu on varustatud suure basseini, uksehoidja, ööpäevaringse valveteenusega.
Müüdav 150 ruutmeetri suurune korter asub esimesel korrusel, nurgas ja igast toast avaneb suurepärane vaade merele ning koosneb 4 magamistoast, mis on elegantselt sisustatud väga ilusa ja tugeva puhtast puidust mööbliga (Indoneesia tiikpuu) ja peened aksessuaarid, 2 dušiga vannituba, 2 kappi, 1 panipaik, varustatud pesuruum, suurepärane sisseehitatud köök viimistluse ja marmorist katusega, suur elutuba, mis on sisustatud igas detailis, kvaliteetne ja hinnaline viimistlus (fotodel on need detailid)
Korter on varustatud kõigi tarvikutega, mida tuleb kohe kogeda: (köögi ja vannitoa tarvikud ja materjal, sh rätikud, rannarätikud, kahekordsed ortopeedilised madratsid (uued), padjad, linad, tekid jne. eriti kvaliteetne ja ideaalses korras , osaliselt pole kasutatud).
Korteri eksklusiivne vara on väga ilus ja väga suur ning kulgeb ümber maja, muruplatsiga, sisustatud vaaside, amforadega ning varustatud suurepärase Indoneesia vaatetorniga ja tiikpuust aksessuaaridega.
Korteri juurde kuulub kaks privaatset parkimiskohta, väga mugavas asukohas, uksehoidja ees ja maja lähedal.
Kinnistu kuulub nende varade hulka, mida Kuuba valitsus on lubanud ehitada spetsiaalselt müügiks ja mis on välisriikide kodanike ainuomand (avaliku müügidokumendiga, nagu Itaalia oma ja registreeritud Havanna omavalitsuse kinnistusraamatus ). Neid kinnistuid saavad vabalt osta ja müüa kõik ja nüüd ka Ameerika rahvusest kodanikud.
Kuuba spetsialistid ja Havannas elavad Itaalia spetsialistid jälgivad kõigi üleviimise protseduuride puhul huvilisi.
Nende väikesemahuliste tavade läbiviimise kulud jagatakse ostja ja müüja vahel ning need dokumenteeritakse seaduslikult Kuuba pealinna notaribüroode poolt.
Müügihind 198 000 eurot

REGISTREERITUD KÜLASTUSI SEE TEADE PIIRKONNAS

Külastused vastavalt päritoluriigile

Kuupäevavahemiku muutmine

Järelepärimine selle kinnisvara kohta


REALIGRO FREE ADVERT
Tahaksin saada uuendusi sarnane pakub
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
Tühista
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB