Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Kuuba kinnisvara müügikuulutusi.

Kuurort müügiks Kuuba

Kuuba on Kariibi mere saareriik kommunistliku režiimi all valgete randade ja tubakaväljadega, kelle roll on riigi legendaarsete sigarite tootmisel oluline. Havanna pealinnas on 16. sajandi ajalooline keskus Vana Havannas, pastellide värvidega majad, 1950ndad autod ja Hispaania kolooniaarhitektuur. Kuuba Vabariik on Kariibi mere saarestik, mis asub Kariibi mere, Mehhiko lahe ja Atlandi ookeani vahel. Põhja pool on Ameerika Ühendriigid ja Bahama, Lääne-Mehhiko, Kaimanisaared ja Jamaica lõunaosas ja Haiti kaguosas.

Igal juhul räägime riigist, kus kommunistlik valitsus, kes on olnud üle 50 aasta valitsuses, jätkab majanduse juhtimist üsna laialt levinud tasemel, hoolimata hiljutisest ajastust, mis eeldatavasti avaldab mõju igaühe elu pika aja jooksul.
Kuni 90. aastate alguses oli võimatu osta Kuubale müüdavat vara nendele, kes ei olnud olnud residendid ja / või Kuuba kodanikud.

Asjad on muutunud, isegi kui mitte radikaalselt, mida võiksime oodata, eriti pärast Raul Castro juhti, tundub olevat olevat kohustatud loobuma sulgemisvastutusest välisinvesteeringutele, mis olid seda iseloomustanud revolutsioonist kuni praeguseni.

Praegu Kuubale Kuubas müügil olev kinnisvara ostmine ja Kuubal elamine ei ole lihtne ja see on siiski väga eripiirangutega toiming.

Kuhu soovite kinnisvara müüa Kuubas, elada saarel või investeerida, on hea, et te teate kõiki asju, mida me järgmises artiklis näeme.

Miramar ja Siboney on kaks piirkonda, mis 90. aastatel ehitati Havanna pealinnas, et võimaldada välismaalastel oma vara osta.
See on valdkond, kus on peaaegu kõik maailma saatkonnad, millel on Kuuba esindus ja kus ka suur osa diplomaatilistest töötajatest elab.

Pildi tegemiseks leiame ka mõne välismaise ettevõtja, kellele kuulub üks neist kahest linnaosast.

Need on kaks piirkonda, kus välismaalased saavad Kuubale müüa kinnisvara, kuna need on alad, mille suhtes kehtivad erieeskirjad.

Probleem on selles, et need, kes soovivad mõlema naabruskonna maja osta, peavad võtma ühendust välismaalasega, kellel on kuninglikud õigused ja osta seda, kuna välismaalased ei ole veel võimelised soetama maju või muid hooneid kubamassiist .
Esilekutsutud nappus on suurendanud hinnatõusu, ja väga tavapärase korteri puhul kulutate arvud alates umbes 150 000 eurost, hinnad täiesti turult Kuuba saarel.

Eelnimetatud piirkondades on Miramar ja Siboney lahkunud ehitistest tavapärase erandiga, mis lubab välismaalastel Kuubale müüa vara ilma igasuguse probleemita.

Need on kindlasti ahvatlevad võimalused, kuna need on korterid uutest korterelamutest, mis on ehitatud hea kvaliteedistandardiga ja mis tagavad ka ühised ruumid, nagu ujumisbasseinid, saunad ja gümnaasiumid ning mis on ka sissepääsu juures valvsad ja mis riigis, kus on oluline kuritegevuse määr on alati pluss, mida tuleb kindlasti arvesse võtta.

Samuti tuleks arvestada asjaoluga, et kaks linnaosast on väga linnad, kus on vähe Kuuba vaimu ja kus viibite elu, mis on väga sarnane Hispaania lõunaosas asuva kohaga.

Siiski on riik, kus vaesus tekitab jätkuvalt terveid piirkondi nii turistidele kui ka elanikele.

Alati on parem arvestada kirjeldatud olukorraga ja valida barrio (nn Kuuba hispaania linnaosade nimetused), mis sobib teie ja teie pere turvalisuse huvides, kui olete otsustanud Kuubal müüa kinnisvara.

  •  
    Kuubasse kolimine: täielik juhend

    Tunnistage seda: ka teie olete unistanud isegi hetkeks, kui loobute kõigest ja liigute unistuskohta. Kui palju kordi sa ei olnud ekstaatiline, kui tahaks olla imeline Kariibi mere rand? Päike 365 päeva aastas, täiuslik kliima neile, kes armastavad suve, põlised ja värvilised kohad, toidu ja veini ni ...

Kaart, hinnasuundumused ja statistika

Kuulutused seotud

Cod. 43076

Müük Maja, Kuuba, La Habana, Miramar, Miramar

459,770.11EUR
Müük
Maja

145 m²
Müüa maja Miramaris, elamurajoonis mitmete saatkondade, kaupluste, restoranide, transpordi lähedal, rannikust vaid 300 meetrit. Vesi ja gaas 24h, uus ...
Ehitusvalmis maja, kus on tsisterniks ettevalmistatud portaal, elutuba, köök-söögituba, eraldiseisvat perimeetriseinaga külg esik, kaks magamistuba ja...
Cod. 42693

Müük Villa, Kuuba, La Habana, Playa, Ave. 43

980,000.00EUR
Müük
Villa

450 m²
Eramees müüb oma maja Kuubal Havannas. Villa on täielikult renoveeritud 3 aastat tagasi kõigis oma osades. esimesel korrusel on suur esik, puitlae...
Cod. 42630

Müük Maja, Kuuba, Camagüey, camaguey, Casa grande en la Vigia

30,000.00EUR
Müük
Maja

200 m²
Müüa koloniaalstiilis maja Camagüeys, hüdrauliline põrand ja kõrge tugi. 3 suurt tuba, suur elutuba koos võimalusega ümber ehitada garaažiks. Kaks tä...
Korteris on kaks tuba, elutuba, söögituba, köök ja vannituba. Sellel on elekter 110-220 volti. Veemootor ja kaks paaki katusel, tasuta ehitada. El...
Casa Particular (kodumajutus) müüakse Santiago de Cubas, Sueño elamurajoonis, 1 km kaugusel kesklinnast, Santiago ja Las Américase hotellide lähedal. ...
Cod. 42383

Müük Muu (elamud), Kuuba, La Habana, Vedado, 17 e/L y M

300,000.00EUR
Müük
Muu (elamud)

428 m²
Linna keskseimate kohtade lähedal
Cod. 42301

Müük 4 magamistuba, Kuuba, La Habana, Guanabacoa, Playa santa maria del mar

190,000.00EUR
Müük
4 magamistuba

150 m²
Casa Cuba korterelamu Vista Mar- Havanna Playa de l'Estes, 900 meetri kaugusel Havanna ilusaimast rannast. 3 km kaugusel Guanabost ja 12 km kaugusel H...
Cod. 42281

Müük Ridaelamu, Kuuba, La Habana, La Havana, Playa santa maria del mar

198,000.00EUR
Müük
Ridaelamu

150 m²
Casa Cuba korterelamu Vista Mar- Havanna Playa de l'Estes, 900 meetri kaugusel Havanna ilusaimast rannast. 3 km kaugusel Guanabost ja 12 km kaugusel H...
Cod. 42229

Müük 2 magamistuba, Kuuba, La Habana, Marianao, Calle 132 # 5703 Apto 2

22,988.51EUR
Müük
2 magamistuba

61 m²
Müüa korter Marianos madalas biplanta piirkonnas Calle 132 #5703 apt 2 vahemikus 57-61, Marianao, ühe kvartali kaugusel 51, koolide ja kaupluste lähed...
1 / 16
Kaart, hinnasuundumused ja statistika
 
 
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB